27 августа 2019 г. 19:57

4 Кому добрих новин, мадам і месьє?

Якщо ви, раптом, дуже хотіли прочитати новий роман Ірени Карпи, але вас зупиняв його вражаючий об'єм (600 сторінок, на хвилинку!), то розслабтеся. Історії чотирьох відчайдушних героїнь з перших же сторінок вас захоплять настільки, що ви зовсім перестанете звертати увагу на кількість сторінок, а просто поринете у вир Парижу разом із цим товстунцем з гламурною обкладинкою.

У вашій подорожі буде все: втечі з дому і бурхливе студентське життя, рок-фестивалі і пошуки себе, "феменські" пригоди, бурхливі стосунки з чоловіками і роздуми про особливості життя жінки у Франції, легкі наркотики та вишукані вина, ну, і звісно, одяг з наймодніших бутиків - це ж Париж!

Основна характеристика "Добрих новин з Аральського моря", на мій погляд, - це динамічність. Роман настільки насичений і бурхливий, що…

14 января 2020 г. 12:01

5 Дуже добрі новини

Не знаю як так сталося, але це перша книжка Карпи, яку я прочитала. Якось було не до «Фройда» в підлітковому віці ))) Цю книжку хотіла прочитати, як тільки взнала про її видання. Дуже якісна розповідь про жінку. В сучасному суспільстві. Всі переживання і пригоди героїнь цілком могли б втілитись в одній жінці, яка іноді втомлюється від дітей, коханців, роботи, настанов батьків, соціальних нерівностей і життя. Кожна хоче щастя і у кожної свій підхід до його пошуку. В чужій країні і місті - мрії дівчата пробують виграти, хоча доля роздала їм не найкращі карти.