27 августа 2019 г. 19:57

4 Кому добрих новин, мадам і месьє?

Якщо ви, раптом, дуже хотіли прочитати новий роман Ірени Карпи, але вас зупиняв його вражаючий об'єм (600 сторінок, на хвилинку!), то розслабтеся. Історії чотирьох відчайдушних героїнь з перших же сторінок вас захоплять настільки, що ви зовсім перестанете звертати увагу на кількість сторінок, а просто поринете у вир Парижу разом із цим товстунцем з гламурною обкладинкою.

У вашій подорожі буде все: втечі з дому і бурхливе студентське життя, рок-фестивалі і пошуки себе, "феменські" пригоди, бурхливі стосунки з чоловіками і роздуми про особливості життя жінки у Франції, легкі наркотики та вишукані вина, ну, і звісно, одяг з наймодніших бутиків - це ж Париж!

Основна характеристика "Добрих новин з Аральського моря", на мій погляд, - це динамічність. Роман настільки насичений і бурхливий, що тільки й встигай за цими дівчатами. Та ще тут сильна не тільки основна частина сюжету, а й яскравий початок та вражаюча кінцівка.

Словом, ексцентрична Карпа знову змогла здивувати читачів, лише цього разу - відчутно зрілішою прозою.