3,2

Євген Магда — відомий політичний експерт, доцент НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, автор книжок «Гібридна війна: вижити та перемогти» і «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи».

Президент…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

zadnipriana

9 мая 2021 г. 10:55

А хто ваш президент?

Їх було всього 5, і зараз маємо шостого. Щоб говорити про шостого щось більш-менш читабельне, треба щоб пройшло трохи часу. А от про п'ятьох попередників в історії вже відклалися деякі спогади.

Що не президент, то свято. Один навіть за незалежність не голосував, інший двічі сидів, третій на перевиборах побив всі рекорди по втраті довіри, набравши 5%. Вміємо ми обирати, що вже й говорити.

Ця книга проведе вас короткими історіями всіх наших президентів, розкаже основні факти з їхнього життя. Ви дізнаєтеся про перемоги і втрати кожного з них, автор також намагається дати оцінку владі кожного президента та проаналізувати: Що було не так?

/У когось все було не так /

Загалом такий короткий екскурс в історію цікавий. Але для мене виявився дещо антимотиваційним. Сумно все це.…

ISBN: 978-617-12-3886-2

Год издания: 2017