15 января 2019 г. 23:28

Маючи певне негативне упередження проти книг слов'янських авторів, особливо сучасних, я ні на що не розраховувала та щиро зізнаюсь - пішла лиш за обгорткою.

16 апреля 2018 г. 09:10

Єдине, що не вистачає після прочитання Нечистої крові та Кременецького звіра - це продовження! Хочеться читати ще і ще про пригоди Голоти. Це щось неймовірне! І якщо перша книга асоціювалась у мене з коміксом, то Кременецький звір - чудовий міні-серіал. Жива яскрава історія - смішна, весела, трагічна, сумна, інтригуюча та непередбачувана. Надіюсь, що автор найближчим часом порадує ще не одним романом і ці романи розкриють повну історію Голоти, про його юність, європейські пригоди, родину, втрату спадку і все все все інше. P.S.Автор, пиши!!! Це просто бомба! Окрема вдячність, що Сташка залишилась живою)

13 августа 2017 г. 11:27

5 Неожиданное открытие

В моих руках, книга Сергея Карюка оказалось благодаря случайным течениям обстоятельств. Изначально отнесся к книге довольно скептично, даже решил не листать, ведь обложка, как мне показалось, скорее для подростковой литературы. Но, открыв на случайной странице, и пробежав глазами по строчкам, я не заметил, как дочитал до конца главы. Был приятно удивлен языком написания, и искрометным чувством юмора автора. Данную книгу действительно можно назвать КНИГОЙ, которая оставит после себя приятные ощущения, и займет полноправное место в моей библиотеке.

13 августа 2017 г. 11:34

5 Супер!

Советую книгу, для всех любителей исторического детектива.