4,2

Процеси модернізації стрімко вривалися у розмірене, зі століттями усталеним трибом і ритмами життя українських жінок кінця ХІХ століття, радикально змінюючи їхні соціальні ролі, повсякденні…
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

17 сентября 2020 г. 16:40

4 Історія України з перспективи жіноцтва

Історія українського жіноцтва з кінця XIX до середини XX сторіччя.

Чудова робота колективу авторок, які вочевидь доклали неабияких зусиль для того, аби пролити світло на життя жінок із зовсім різних прошарків суспільства: тут можна дізнатися і про долю селянок, і про дівчат із родин інтелігенції, про учасниць повстанського руху та про долю тих, кого відправляли до таборів на півночі Росії. Смуток охоплює через те, що долі майже всіх цих жінок поєднує те, що їм доводилось протягом років боротися за своє місце під сонцем, жертвуючи подекуди всім.

Ставлю чотири через ну дуже велику кількість одруків.

ISBN: 978-617-12-3177-1

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Серед авторок - членки Української Асоціації дослідниць жіночої історії Олена Стяжкіна, Катерина Кобченко, Марта Гавришко, Іванка Чернович, Марина Воронина, Мар'яна Байдак, Ольга Бежук, Мирослава Дядюк.

Обложка: переплет
Страниц: 304
Формат: 135х205 мм
Иллюстрации: ч/б

17 сентября 2020 г. 16:40

4 Історія України з перспективи жіноцтва

Історія українського жіноцтва з кінця XIX до середини XX сторіччя.

Ставлю чотири через ну дуже велику кількість одруків.

kallisto_kyiv

26 декабря 2018 г. 22:27

Книжка від КСД. Вирішила, що буде корисно почитати про долю жінок. Бо в основному, історичні книжки фокусуються на подіях і трохи менше на історичних постатях, але долі звичайних людей, певних верств населення, або як тут - жінок залишаються за лаштунками.

Книжка описує, як різні події вплинули на жінок. Де вони були і що робили в голодомор, в революцію, яке місце посідали в ОУН-УПА в роки боротьби за Україну. Якою була звичайна селянська сім'я і як ставилися до жінки в містах наприкінці 19 ст. Жінки і політика - як це було за радянських часів і в польській Україні. Як їм жилося в таборах і в засланні - це дуже хвилююча стаття. Одна тема - один розділ, з прикладами, фотографіями і списком літератури, яку можна почитати додатково. Часом описані речі жахають, викликають захват, дивуєшся,…

Подборки