25 июля 2017 г. 17:30

3 Досягти останнього рівня

Ця книжка є продовженням історії «Гарун і море оповідок». Тепер вже молодший брат хлопчика Гаруна – Лука – вирушає у чарівну країну Кагні, щоб викрасти Вогонь Життя, який має пробудити його батька із дуже довгого сну та повернути йому здатність творити нові казки. У незвичайній мандрівці Луку супроводжують його найвірніші друзі – собака на ім’я Ведмідь і ведмідь на ім’я Собака. Нерозлучні друзі за допомогою інших казкових героїв долають безліч пригод і труднощів, їхня подорож відбувається у формі такої-собі комп’ютерної гри, де потрібно проходити рівні та витрачати життя. І саме завдяки згуртованості, міцній дружбі і спільним зусиллям Луці вдається досягти останнього рівня і натиснути заповітну кнопку «збереження», щоб спробувати дістатися до мети – Вогню Життя.

13 февраля 2015 г. 14:47

Мой отец способен внушить интерес к вам тем, кто и знать вас не желает и помнить не помнит, возбудить желание, чтобы приключениям вашим не было конца

Речь идет о забытых богах и человеке, который рассказывает о них сказки, чтобы память и боги жили вечно. Сама по себе идея прекрасна, но исполнение хромает. Всё-таки Рушди не детский автор. Нет, не так. Рушди в сказках - не британский писатель, а самый настоящий наследник индийских восточных традиций. Традиций заунывных, напевных, медленных и длинных (растянуть повествование - вопрос жизни и смерти;)), это не столько сказки, сколько притчи, питающие восточный склад ума. Мало действия, много мировоззрений и Слов с Заглавных Букв, сеющих пафос. Огромное количество волшебных существ и обещаний магии, но на поверку - притянутая за уши…