4,4

“Діамантовий перстень” Людмили Старицької-Черняхівської (1868—1941) — романтична повість про польське повстання 1830—1831 років, спрямоване проти російської корони. Оповідь сповнена співчуття до…
Серия: Скарби: молодіжна серія
Издательство: Знання

11 апреля 2014 г. 23:37

Невеличка повість. Справді для середнього шкільного віку. Написана просто, але, що називається, з душею. На події воєнні, повстанські, як мусить бути, налягає кохання. Високе таке, яке будить в людині найкраще, що вона має. Ну і підземелля там теж є і потаємні кімнати:) Але мене вразила у цій повісті така річ. Зараз в Україні відбуваються певні процеси. Історичні. Українці проходять етап самоусвідомлення як нації. І звичайно, що є той гравець на міжнародній арені, якому це не потрібно. Так ось до чого я веду. Не зважаючи на дещо простенький виклад повісті, тут неймовірно точно описано того "гравця". Портретна схожість між тоді і зараз фантастична.

ISBN: 978-617-07-0333-0

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Страниц 166 стр.
Формат 84x108/32 (130х200 мм)
Твердый переплет
Офсетная бумага