10 ноября 2015 г. 12:53

Маленька книга в якій назавжди залишаться іскри юмору чудової людини)) Дякую Кузьма за 26 сторінок жартів над собою, друзями і всіма навколо! Я би читала і читала твої книги, але, нажаль, це мабуть вже остання. У оповіданні Кузьма розповідає про свій відпочинок з друзями на Північному полюсі і як і в минулих його книжках, ти ніби проживають ці пригоди разом зі Скрябіним. Смішно, легко і яскраво. А ще в цій книжці ви знайдете тексти пісень Кузьми з 2006 по 2014 роки. Я як і раніше у захваті!!!

ludas1989

Книжковий співчарник

20 сентября 2015 г. 18:00

Большинство моих знакомых в курсе, что я не читаю на украинском языке. Данное произведение стало исключением. Читала вслух книгу мужу vova_boo87 , пока он работал. Поскольку она очень маленькая, то я особо и не сопротивлялась. Там всего 27 страниц текста, все остальное место в книге занимают тексты песен со всех альбомов. А это не мало.... В любом случае, за эти 27 страниц, мы наржались. Очень громко! Особенности рассказа... Скрябин не брезгует самокритичностью и небольшим количеством нецензурных слов. Которые не портят произведение, а наоборот его украшают.

«Віскі з колою і з льодом. Вона заходить в горло так, ніби казковий водопад з верхівок гір вливається у хвилі фйорду. Верхнє піднебіння зморщується від насолоди так, як зжимається ваша дупа в момент вільного падіння на…