3,5

Як зазначає сама авторка, «Оленіада» писалася «трьома заходами». Перші пару розділів написано ще в 2002-му, але книжку закінчено не було, адже настав 2004 рік. І вигадана країна «Лапландія», про яку…
Серия: Графіті
Издательство: Фоліо

16 мая 2015 г. 00:52

Доволі цікава книга і легко читається, плюс з гумором у авторки явно непогано. З приводу самого сюжету, то книга висміює українських політиків та діячів шоу-бізнесу, причому прізвища хоч і змінені на смішний манір, всеодно легко впізнавані. Тим хто любить політичну сатиру сподобається, мені сподобалось, моя оцінка 4 з 5.

ISBN: 978-966-03-6821-7

Год издания: 2014