Теплі історії про кохання (сборник)

4,3

Збірка містить оповідання про кохання різних авторів. Твори сповнені багатьма переживаннями: є в них і радіть, і переживання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і…
Серия: Теплі історії
Издательство: Брайт Букс

13 января 2017 г. 18:44

4 Теплі історії про кохання

Якщо любите читати солодкі історії,закутавшись в теплу ковдру,прихопивши чашечку какао,тоді ця книга для вас:-) книга складається з коротеньких історій,сповнених затишком,любов'ю та десь навіть і смутком.це книга-відпочинок,книга-релакс.

Слово від упорядника

Кураторы

13 января 2017 г. 18:44

4 Теплі історії про кохання

20 декабря 2016 г. 17:00

Эта книга давно пылится у меня на полке, время от времени я заставляла себя читать эти коротенькие истории, но теперь с уверенностью вношу ее в список безнадежных для меня книг и отдам ее в библиотеку, возможно кому-то она принесет пользу. Ставлю оценку 1 из 10, возможно только потому что давно насытилась теплыми историями прочитав до этого две книги Гербиш.

Подборки