4,1

«Теплі історії талановитих людей» – продовження популярної серії «Теплі історії», майже всі книжки якої стали українськими бестселерами.
Що в цій книжці? Життєві історії людей, яких ми всі знаємо і…
Серия: Теплі історії
Издательство: Брайт Букс

1 февраля 2017 г. 15:26

4 Легко, приємно і мотивуюче

Книга дісталась у подарунок, сама б її не обрала. Подумала б, що це занадто "просте і попсове" для мене чтиво. Проте історії цих звичайних "талановитих" людей мене захопили. Їх погляди і ставлення до життя співпали з моїми. Дуже мотивуюча, емоційна і приємна книга

ISBN: 978-966-2665-35-2

Год издания: 2014

Язык: Украинский

Количество страниц 136 стр. (иллюстрации)
Иллюстрации Черно-белые
Формат 60х90/16 (~145х215 мм)

1 февраля 2017 г. 15:26

4 Легко, приємно і мотивуюче

3 марта 2016 г. 13:16

Хочете мотивації? Читай цю книгу! Андрухович розповість Вам про армію, Карпа про успіх та вічних підлітків, Іван Леньо про поразку та перетворення на Kozak System, а Мар'яна Садовська про те, як бути успішною жінкою з маленькими дітьми на руках. Загалом, читайте і отримуйте насолоду від життєвих історій успішних українців!