4,6

Грицько Семенчук – поет, музикант, організатор літературних і музичних акцій, координатор Львівського міжнародного літературного фестивалю в рамках Форуму видавців. Його дебютна поетична книжка…
Издательство: Meridian Czernowitz

19 сентября 2012 г. 16:30

Якось так буває - дочитуєш книжку і перше, що хочеться зробити - це відкрити знову першу сторінку і читати ще. Отак і в мене вийшло. Тому для себе оцінюю збірку віршів як таку, що "зачепила". Власне, про що пишеться - фігурують міста (що теж зіграло роль, коли формувались мої враження), любов і країна, любов до країни і всі печалі й радості, пов"язані з цим і не тільки з цим. Нібито тематика і звичайна, але манера автора... Словом, подобається мені і я рекомендую читати Семенчука всім, хто любить сучасну поезію)

ISBN: 978-966-2771-09-1

Год издания: 2012