Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори

Владислав ІвченкоЮрій Камаєв

4,2

Провокаційний роман, що гострою сатирою підриває стовпи самодержавства!

Початок ХХ століття. Київ — провінція Російської імперії. 12 справ агента царської охранки Івана Підіпригори — то не…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

9 декабря 2012 г. 15:31

2 От ся маєш

"Стовп самодержавства"-це великий український привіт Борису Акуніну.

По-перше, - не люблю таких порівнянь. Вони нічого не варті. По-друге, - Акунін, особисто для мене, не показник, я не фанат його творів. По-третє, - книга заявлена, як результат співавторства на відстані. Воно й видно, скажу вам відверто. Перераховувати можна довго, а як результат, - мені категорично не сподобалося. Мова у авторів нікудишня, художній зміст не чіпляє. Я так чекала на "пародійні портрети українофобів"- і тут марно. Детективна лінія (от за неї і дві зірочки) ще так-сяк зачепила. Не врятувала роман навіть містика. Ось так, уже вдруге, я рятую книгу, пишучи рецензію, а задоволення не маю. Цікаво почути думку інших.

Прочитано в рамках игры Спаси книгу-напиши рецензию.

ISBN: 978-966-14-2367-0

Год издания: 2011

Язык: Украинский

Обложка: Переплет
Страниц: 352
Формат: 135x205 мм

2011 - "Коронація слова" - ІІІ премія номінації "Романи"

Лауреат: 2012 г.Портал (Книга на украинском языке)

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

9 декабря 2012 г. 15:31

2 От ся маєш

"Стовп самодержавства"-це великий український привіт Борису Акуніну.

Прочитано в рамках игры Спаси книгу-напиши рецензию.