3,9

Віра свідомо зробила так, щоб події дитинства щезли з її пам'яті — сучасна медицина може зробити й не це. Адже там було щось страшне, а вона тільки-но почала жити нормально: отримала цікаву роботу,…
Серия: Література
Издательство: Фоліо

9 января 2016 г. 06:02

4 Стерте з пам'яті минуле

Улюблена Ірен.. Читається легко, цікаво, як завжди, хоча й всю книгу було присутнє відчуття, що я це вже десь читала. Можливо, я вже просто дуже добре вивчила Роздобудько? Книжка виявилася однією з тих, де майже до самого кінця не здогадуєшся, хто ж головний вбивця. Подібна тема "стерти з пам'яті все минуле" присутня у фільмі "Вечное сияние чистого разума" (з Джимом Керрі та Кейт Вінслет). Я впевнена, що знайдеться багато осіб жіночої статі (та навіть чоловічої), яким би хотілось раз і назавжди забути деякі фрагменти свого минулого. На протязі книги головна героїня стає свідком того, як її колеги помирають (не своєю смертю) і вона розуміє, що це якось пов'язане з подіями її минулого. Щоб у всьому розібратися, потрібно згадати, як би не було страшно.

Оцінка за п'ятибальною шкалою: 4

ISBN: 978-966-03-3856-2

Год издания: 2007

Язык: Украинский

2001 - "Коронація слова" - ІІ премія номінації "Романи"

9 января 2016 г. 06:02

4 Стерте з пам'яті минуле

Оцінка за п'ятибальною шкалою: 4

8 ноября 2013 г. 06:48

Это удивительно, но книга действительно хороша. Особенно на фоне современной литературы. Хотя сюжет довольно прост и что к чему понимаешь после половины книги. Но стиль приятный и легкий, образы яркие, а больше всего порадовало, что персонажи живые. Книга ушла за сегодняшний вечер-ночь и я о времени нисколько не жалею. Это качественная легкая литература, чтобы отвлечься и расслабиться.