giggster

23 октября 2013 г. 10:34

Я, в принципі, не великий любитель притч та ще й навколорелігійну тематику, але у Поуїса вони вийшли якимись напрочуд збитими і доречними. Відкривається збірка оповіданням, де рвана ганчірка веде бесіду з старою каструлею «за жизнь», і далі все в такому ж дусі – подушка розмовляє на теми християнства з псалтирем, водорості закохуються в старий годинник, мотузка і таз з'ясувують, чому ж повісився їхній хазяїн – фантазія не зраджує автору до самого кінця. Сам здивований, але прочитав із задоволенням.

бкврм

ostap_fender

17 декабря 2012 г. 11:43

Предмет разговора глубок, а вещи материальны... идея вселения в предметы и оценка ситуаций их глазами интересна, атмосферна и успешно передана. Теодор Фрэнсис один из трёх братьев-талантов, которые, к великому сожалению, в России не переводились, хотя достойны коллекции сочинений. Язык источает мудрость, порой текст даётся сложно, но только в силу неподготовленности. Концовки всё расставляют по своим местам - одним словом - талантливо. Читать стоит, ибо такие вещи в литературе зовутся уникальными.