Багато хто з нас впевнений, що технологічний шлях розвитку людства є виключно правильним. Але чи насправді це так? Можливо, існує інший шлях, для якого ми всі були створені?

Навіть якщо людство…
Серия: Нова Хвиля ХХІ
Издательство: Фенікс

23 сентября 2021 г. 09:46

5 Скоріше відгук ніж рецензія

Ось нарешті я і дочитала книжку "Синапсис". Спочтаку мені було цікаво що таке взагалі "синапсис"?) Відповідь підказав могутній Гугл.ком) так було цікаво. Всі ці новітні винаходи, коли пішки вже ходити майже не модно. Навіть зараз багато хто їздить на моноколесах чи гіроскутерах. Вирішена проблема ожиріння і штучне народження. Можливо підібрати потрібні гени майбутньої дитини, а кохання вважається якимсь дефектом... Трохи сумно але цікавий посил від автора. Варто прочитати, щоб замислитись.)

ISBN: 978-966-136-815-5

Год издания: 2021