27 февраля 2011 г. 17:37

Книга про жорстокість і сміливість підлітків. Про друзів і ворогів. Про твій світ, оточений твоїм власним муром, та про світ чужий, великий, що знаходиться за ним.

Не можу сказати, що книга зовсім не сподобалась. Але є в мене така підозра, що була б вона написана російською, чи просто не була б прочитана мною у той час, коли останній раз українською я читла мало не пів року тому, то була б я до неї більш прискипливою. Не можна заперечувати, що є в ній і смачні образи, і цікаві думки, і емоційно сильні моменти. Але сама побудова роману, художні засоби дещо накульгують. Сюжетні лінії досить розмиті, деякі моменти хоч і грані, але присутність їх в тексті здається виправданою, ніби вони були вирвані з зовсім іншої книжки. Посилання на рок-музику, хоч я їх і обожнюю, здаюсться тут…

1 декабря 2010 г. 19:44

Як на мене, досить жорстока і сумна книжка. Такий собі специфічний андерграунд =) Чак Паланік місцевого розливу) Про підлітків? Киньте. Звичайно, не про них. Герої - лише привід, художній засіб, так би мовити. Але те, що в іншій книжці примушує замислитися, чи хоча б зупинитися, у цій виглядає неприродньо і брудно, ну, на мою думку, звісно))) Нікому її не нав'язую. Читайте, аналізуйте. Насолоджуйтесь. Якщо зможете х)

27 мая 2010 г. 15:44

книжкой можно удить подростков на поведенчески знакомую и кровавую наживку. но это все смотря каким боком повернуться.

6 октября 2009 г. 20:48

як на мене, якесь таке ніби намагання продовжити "Культ", повернутися в місця з попередньої книги. так само блискавично й яскраво зробити цього не вдалося. хоча книга таки вийшла цікавою. в деяких моментах смішною до сліз, в деяких сумною

13 января 2008 г. 18:47

Любко Дереш - улюбленець сучасної молоді. Його твори читає вся Європа. Твір "поклоніння ящірці" чудово відбиває сучасне життя молоді,їхні інтереси,бажання,почуття та переживання... Любко Дереш змінив погляди молоді на сьогодення...