Знайти Атлантиду. Подорож у безодню

Ігор Курус

4,5

Ігор Курус (нар. 1970 р. у м. Стебник на Львівщині) – український журналіст і громадський діяч. Директор Міжнародного фонду Івана Франка, який започаткував і проводить Міжнародну премію імені…
Серия: TeenBookTo
Издательство: Фолио

19 января 2023 г. 23:42

5 Неочікувано затягнуло

Скажу відверто-я не очікувала від цієї книги щось дійсно цікавого. Почала її читати досить випадково-моя подруга подарувала цю книгу моєму синові, вона по обкладинці і назві подумала, що це дитяча книжка. Коли я прочитала анотацію, то вирішила спочатку сама почитати, а потім дати синові. Що мені в ній сподобалось:
По-перше, книга точно не дитяча, скоріше підліткова та для молоді. По-друге,  багато над чим змушує замислитись, в тому числі про історію України та наскільки наша історія недовивчена.  По-третє, книга написана приємною, легкою мовою, вона швидко читається, приковує увагу та дійсно дуже цікава.
Чесно, я не очікувала, що отримаю таке задоволення. Тож майже одразу, як почала читати цю книжку, замовила другу частину, яку, сподіваюсь, прочитаю з такою самою втіхою.

ISBN: 978-966-03-9254-0

Год издания: 2020

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 224

Номинант: 2022 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для подростков)

19 января 2023 г. 23:42

5 Неочікувано затягнуло