crazy_squirrel

по прятанию орехов

28 августа 2020 г. 16:00

Мені здавалося, ця серія уже завершилася, аж тут Навчальна книга-Богдан припіднесла такий подарунок! Кіт Фіндус Зелений Горошок (обов'язково в штанцях у смужечку та з шапочкою) та його дідусь Петсон (саме така ієрархія, ви все правильно розумієте) повертаються з новою оповідкою.

Якщо у попередніх книжках Фіндус полював на лиса, вичікував різдвяного гнома і закопував котлетки (щоб виростити котлеткове дерево!), то цього разу все дещо простіше. Йому заманулося позмагатися з дідусем у спритності та вмінні. Та де там старому обігнати кота чи хоча б за ним прослідкувати! Доки розігнешся — того вже й слід прохолов. А Фіндус невгамовний і все знаходить нові і нові змагання. Проте є і таке заняття, в якому дідусь Петсон — неперевершений (і ні, це не спати, тут кіт будь-кого заткне за пояс)).

Улюбле…

SergeyProjektPo

2 декабря 2019 г. 20:08

4 А что ты можешь,старик?

Самая короткая история из цикла. Иллюстрации на высоте,а текста- буквально одна строка на страницу. Финдус провоцирует Петсона- можешь залезть на дерево как я? Или петлять между ногами? а кур гонять? Что же ты можешь? И петсон показал, что он еще может делать. Я думаю, Финдусу понравилось. Как и мне вся история, жаль ,что она ооочень короткая. Зато можно насладиться рисунком и рассматривать мелкие детали. Как я понял, это самая свежая история про Петсона и его Финдуса. Неужели автор уже устал от героев?