3,4

Василь Шкляр вивів на новий рівень вітчизняний історико-пригодницький роман. Він поклав край дискусіям про непримиренність «масової» та «елітної» прози. Шклярів «Залишенець. Чорний ворон» став…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

zadnipriana

9 мая 2021 г. 11:05

Нехай ця нескінченно нудна книга буде мені наукою, що не все те новинка, що тільки вийшло з друку і треба дивитись не тільки на "передню" частину обкладинки, але і на "задню", де написано, що це перевидання "Ностальгії".

Роман відчувається як якийсь недопрацьований, недоредагований, не цілісний, без якоїсь центральної ідеї, єдиного мотиву і концепції. Читати було нудно, розвиток подій — нецікавий, діалоги — мляві, інтрига відсутня. Така #сучукрліт мені не зайшла.

Зате книга гарно вписалась в осінній пейзаж.

ISBN: 978-617-12-8114-1

Год издания: 2020

Язык: Украинский

Обкладинка - палітурка
Сторінок - 288
Формат - 135х205 мм

zadnipriana

9 мая 2021 г. 11:05

Зате книга гарно вписалась в осінній пейзаж.