4,5

У житті старого Якова Меха на короткий час, мов той метелик, з’являється дівчина-приблуда. Вона питає, чи любив він колись, - і виринає десь з глибини пам’яті його кохання, і біль втрати, і…
Серия: Коронація слова
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

Cassiopeia_18

26 мая 2023 г. 20:13

Не думаю що можу багато сказати про цей твір. Просто раджу прочитати, а якщо не хочете, то хоч прослухайте читання автора (там лише основне), яке настільки душевне, що я закінчивши слухати просто ридала і ще довго не могла заспокоїтись, настільки це було прекрасно!

Головний герой, Яків, якому вже за 90-то років, поряд зі своєю хатиною знаходить молоду дівчину, яка просто "з грядки" їла мак. Яків її виходив, зробив все щоб вона жила. І в цей час почав їй розповідати історію свого непростого життя. Починаючи з підліткових років, з першим коханням, армією, знайомством з головним коханням - Зосею, війною... Ой, багато чого там було і просто сердце крається.

З персонажів, найбільше сподобалась Зося, жінка, котра кинула своє... я б сказала безтурботне життя і поїхала за коханим у глибинку.…

ISBN: 978-966-14-1007-6

Год издания: 2010

Язык: Украинский

Кількість сторінок: 240
Формат: 130х210 мм

2010 - "Гранд Коронація слова" - переможець номінації "Гранд романи"

Номинант: 2010 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Книга года)

Кураторы

Cassiopeia_18

26 мая 2023 г. 20:13

Trepanatsya

з підготовки бойових гусей та єнотів

21 декабря 2022 г. 00:39

Последняя книга по лампе всегда читается впритык:). Как-то долго я вчитывалась и противилась этой книге. Наверное, потому что не люблю романы с явно выраженной любовной линией, мне это не особо интересно. Что интересно было, так это жизнь людей в Украине на протяжении почти 100 лет, о которых рассказывает главный герой - почти столетний Яков. Но его рассказ по большей части о любви и о любви, о женщинах и детях, как своих, так и нажитых с разными женщинами. Я бы с большим интересом почитала об УПА, Бандере, зверствах НКВД, о всем том горе, которое принесла советская власть в мою страну, пытаясь ее подчинить себе и уничтожить любое инакомыслие, искореняя идентичность, истребляя мой народ... Это нужно знать и помнить, кто нам враг.

Книга прочитана в рамках Лампомоба 2022, за совет благодарю Byzenish . Бузяпочка, спасибо за книгу и прости за отзыв-почти отписку - света почти нет, и так боюсь, что пишу, а его отрубят и не сохранится даже это.

Подборки