4,5

Романи канадської письменниці Мері Ловсон викликають справжній захват у читацької публіки та літературної критики по всьому світу. І це недивно — адже в них є все необхідне для отримання насолоди…
Серия: Бестселер
Издательство: Ранок, Фабула

6 апреля 2021 г. 09:37

Мері Ловсон "По той бік мосту".

Мері Ловсон не перестає мене тішити своїми сімейними сагами. "По той бік мосту" - це роман про батьків і дітей, про взаєморозуміння між людьми, про вибір життєвого шляху, про трагедії, втрати, біль, але і про щастя, тихе й непоказне, про людяність і щирість. Письменниця показує, що всі люди різні, що за красивими масками ховаються чорні і черстві душі, а за мовчазною похмурістю - добре серце, що всім властиво помилятися, але не всі усвідомлюють свої помилки, роблять висновки і намагаються їх виправити. Також авторка доводить давно відому істину: куди б ми не намагалися від себе утекти - усі дороги ведуть додому.

По той бік мосту, роман

Переклад з англійської: Олександра Гординчук
Оригінальна назва: Other Side of the Bridge
Дизайн обкладинки: І. Нестеренко

6 апреля 2021 г. 09:37

Мері Ловсон "По той бік мосту".

gajechka

19 апреля 2020 г. 08:50

По той бік мосту" Мері Ловсон - сімейна драма, яка розгортається на Півночі Канади в сім'ї фермерів. Які теми піднімаються у романі? Батьки та діти. Стосунки між дітьми. Почуття провини. Навчання. Життєві цілі та цінності. Війна. Земля. Праця. Це якщо коротенько). Двома словами цю книгу не переповісти, адже не зважаючи на те, що події розгортаються в одному невеличкому містечку і героїв не так вже і багато, вона настільки насичена, що боязко наспойлерити або навпаки чогось недосказати. Це 5 із 5 і я планую прочитати ще 2 романи авторки.