4,3

Новелізація приголомшливого блокбастера про найвідомішого у світі кайдзю.

Криптозоологічне агентство "Монарх" докладає героїчних зусиль, аби стримати гігантських монстрів. Цього разу на герць із…
Серия: Кінопроект
Издательство: КМ-БУКС

8 апреля 2021 г. 01:48

4 У багатьох міфах та давніх казках світ починається з битви між богами

«Ґодзілла. Король монстрів» - книга американського письменника Ґреґа Кіза, створена на основі сценарію М. Догерті та З. Шилдза до однойменного фільму. Відразу скажу що фільм я не дивилася і тому порівняти наскільки гарно перенесли його на папір не можу.

В книзі розповідається вже про часи коли світ знає що монстри, а точніше кайдзю, існують і організація «Монарх» займається їх вивченням.

Дехто знав, що монстри існували у світі багато років. Поколіннями. Проте здебільшого вони спали або чаїлися у віддалених куточках планети.

В один момент група екотерористів вирішує звільнити всіх монстрів, щоб відновити природний баланс. Відразу можу сказати що це була не найкраща ідея. В результаті загинула величезна купа людей, були зруйновані міста. Але, в принципі, це і було задумкою головного…

ISBN: 978-966-948-307-2

Формат: 130х200 мм
Палітурка: М'яка
Папір: Офсетний

Сторінка фільму на IMDB
В США 31 травня 2019 вийшов фільм «Ґодзілла II: Король Монстрів» (Godzilla: King of the Monsters).
В головних ролях Віра Фарміґа (Емма Расселл), Кен Ватанабе (Ітіро Серідзава), Саллі Гокінс (Вівьєн Грем), Чарльз Денс (Алан Джона), Міллі Боббі Браун (Медісон Расселл), Кайл Чендлер (Марк Расселл) та інші.

Грегори Киз «Godzilla: King of the Monsters - The Official Movie Novelization»

Кураторы

8 апреля 2021 г. 01:48