Нотатки під час подорожі від турецького кордону через Буковину, вздовж Східної та Західної Галичини, Сілезії та Моравії до Відня

Йозеф Рорер

4,3

Йозеф Рорер – статистик і краєзнавець, професор львівського університету. Його книга вийшла 1804 року у Відні. Українською мовою книга виходить вперше.

Нотатки Йозефа Рорера описують його подорож…
Серия: Меридіан серця
Издательство: Книги - XXI

20 января 2019 г. 17:38

5 Тревелог у стилі ХІХ століття

Машину часу винайдено! Завдяки "Нотаткам" професора Йозефа Рорера, ви легко можете перенестися на сам початок XIX ст. і приєднатися до надзвичайно цікавої подорожі. Спогади автора про довгу мандрівку до Відня викладені у формі листів до друга. Шлях його пролягав через Молдову, Буковину, Галичину, Моравію і Сілезію. Рорер зупинявся в Чернівцях, Станіславі, Львові, життя і тогочасні звичаї яких детально описав.

Спостереження професора носять переважно економічний характер. Так, ми можемо дізнатися, якими були різні сфери господарювання на теперішніх західноукраїнських землях в період їх приєднання до майбутньої Австрійської імперії. Дуже цікаво та пізнавально!

З мандрівки професора-краєзнавця тривалістю в півроку вийшла направду захоплива історія. Рекомендую!

ISBN: 978-617-614-214-0

Год издания: 2018