crazy_squirrel

по прятанию орехов

27 ноября 2019 г. 00:11

4 Дитячий космічний триллер

Остання книга циклу про пригоди Джорджа, якщо не враховувати книгу, написано самою Люсі Гокінг, без її батька Стівена. Джордж та Енні знову мають купу пригод в космосі, разом з їхнім дивакуватим батьком та суперкомп'ютером Космосом, але тепер усе стає значно серйозніше.

Отже, друзі майже в останній момент отримують запрошення до крутого космічного табору, де будуть готувати талановитих дітей для польоту на Марс у майбутньому. Проте цьому передують дивні події: батько Енні раптово втрачає роботу в цьому ж космічному центрі, її мама їде у навколосвітнє турне, а самі друзі помічають якийсь дивний об'єкт на небі, який, проте, відразу ж зникає.

Сам табір, як не дивно, чомусь мало схожий саме на підготовчий, а більше скидається на реаліті-шоу з елементами трилеру. Кожен етап - це випробування, і…

15 ноября 2019 г. 19:51

Мне очень понравилась эта книга. В ней рассказывается, как Джорджа и Анни принимают в лагерь для подготовки к полету на Марс. Там с ними происходят разные приключения. В этой книге очень загадочное окончание, которое мне понравилось и раздразнило меня. Из этой книги я узнал, что один из спутников Юпитера называется Европа. Мне очень нравится, что я живу в то же время, что и авторы этой серии книг. И я все-таки надеюсь, что будет еще одна книга про приключения Джорджа. Может быть, Люси Хокинг напишет ее.

Собери их всех. Канто. 8G “Вольный капитан”