4,2

«Шлях на край світу» — це популярні мандрівні нотатки сучасника про середньовічний паломницький шлях до Собору Святого Якова. Спершу будучи прощею лише для вірян, тепер Каміно перетворилося на…
Издательство: Темпора

1 октября 2019 г. 14:42

5 Край світу, який надихає

Це була четверта книжка про Шлях Святого Якова, яку я читала і єдина книжка, яку я взяла з собою у рюкзак для свого Каміно. Я перечитала блог Максима уже давно, але в книжці він пише про емоції. Справжні емоції і смисли, які відкриваєш в собі на цьому шляху. Я ішла сама, але розповідь автора додавала присутності героїв книжки. Дякую за популяризацію маршрутів.

ISBN: 9786175692899

Год издания: 2016