Sex. Відверто про маточки-тичинки, або Як ЦЕ відбувається в людей

Кристин ДеВоЛарри Гоник

4,5

Ця книжка розвіює чари таємничості і водночас розганяє хмари вульгарщини, якими віддавна оповитий секс. Добрий порадник майже з усіх питань людської сексуальності. Дуже інформативний і смішний.…
Серия: Наука в коміксах
Издательство: Рідна мова

16 декабря 2019 г. 18:59

5 Як можна писати про секс?

Сухо і з наукової точки зору - купа термінів - читати нудно, про те станеш теоретично підкований. Вульгарно і бридко, так що після кількох сторінок закінчиш читання (був у мене такий досвід). А можна писати просто і легко як про щось дуже цікаве і корисне, та ще й про гумор не забути. Все дуже зрозуміло викласти, при цьому не перевантажити книгу текстом (комікси все ж таки). Ось так написана книга «Sex» від видавництва @ridnamova Її в запій я прочитала б років в 15. Якщо ж ви досвідчений «читач» , то нічого нового книга Вам не розкаже. Але читати про секс як і займатися ним навряд може набриднути. До речі, картинки без цензури!;)

ISBN: 978-617-526-777-6

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Палітурка: Обкладинка
Сторінок: 248 с.
Формат: 200х260

16 декабря 2019 г. 18:59

5 Як можна писати про секс?

30 сентября 2017 г. 18:11

4 про Це :D

Як на мене, якщо людина може відкрито і спокійно розмовляти про секс і взагалі сприймати певні речі, це свідчення її зрілості та ерудованості❗ Коли при слові секс ви НЕ хіхікаєте, як ідіот