15 марта 2021 г. 15:57

Классный сборник с нескольких классных рассказов.
Прочла за один присед. Когда с дочкой на улице играла, увидела пенсионерку, которая сидела на скамейке и читала эту книгу голодными глазами, я аж остановилась. Не ожидала что женщины такого возраста, чилают такую литературу)

3 сентября 2018 г. 08:14

1 ЗАНАДТО приторно - СОЛОДКЕ

Любовь не в словах проявляется, а в заботе и поддержке.

Спочатку хотіла назвати: До Андерсена ще ДАЛЕКО-ДАЛЕКО….. Але, зрозуміла, що краще відображає суть ця головна назва.

Книга – це суміш набитих банальностей. Єдине, що в ній оригінальне – це Два слова на завершення від автора до Історії про «Золушку 21 століття». 1. Казочка № 1. Золушка 21 століття. Банальність. Шаблонність. Він – такий собі мачо, багатий, але не вихований. Вона – така собі сіра мишка. Вихована, інтелігентна і добра - весь набір життєвих казок. А от зло - це типу – німець, який вимагає на ділову зустріч явитися в сімейному колі, але проте сам – ОДИНОКИЙ, двічі вже розведений. Логіка де? Типу він хоче, щоб партнер був одружений, але сам він типу не повинен бути одружений. Далі – що саме смішне, що ПОДВІЙНА…