Яскрава книжечка на картоні з веселою історією про кота Потапа і песика Бровка, які скликають до себе на гостину цілу купу хвостатих і лапатих гостей. Веселі й дотепні ілюстрації створила львівська…
Серия: Картонки
Издательство: Видавництво Старого Лева

Aries_Domini

30 января 2013 г. 03:35

Останнім часом мене з неймовірною силою потягло на дитячу літературу - нічого не можу із собою вдіяти. А "Лапи і хвости" - то взагалі для дошкільнят. Але книжечка симпатична. Про те, як іноді буває корисно влаштувати собі "неслухняний", бешкетний день - покидатися подушками, нам'яти один одному боки, політати верхи на люстрі, попускати мильні бульбашки, а потім за смачним столом зібратися із друзями. Ніякої особливої моралі тут немає - самі лише веселощі й радощі. =^.^=

ISBN: 966-8476-07-7

Год издания: 2011