Виховання без нервування. Як упоратися з упертюхами, ледарями, плаксіями, розбишаками, крикунами та хитрунами

Вікторія Горбунова

4,3

Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

11 июля 2016 г. 13:41

Здається що в цій книзі авторка охопила всі теми, які можуть цікавити батьків. Причому доволі цікаво читати про побутові питання, на кшталт харчування чи вкладання спати, з психологічної точки зору. До того ж книга стане у пригоді батькам діточок різного віку, я впевнена, що кожен знайде в ній щось важливе і актуальне для себе.

Ще на початку книги Вікторія пише про те, чому особисто вона обережно ставиться до книг про те, як треба жити. І дуже добре почати знайомство з книгою саме з цієї частини. І взагалі таке відношення до порад варто запам'ятати на майбутнє і саме таким чином ставитися до всієї виховної літератури: із вдячністю сприймати поради, але не використовувати їх як догми, пам'ятати про індивідуальність і неповторність вашої дитини і вашої родини.

Кожний розділ в книзі…

ISBN: 978-966-14-7316-3