4,5

Далеким чарівним королівством править мудрий і добрий король. Край, в якому мирно живуть лікарі, алхіміки та хлібороби, захищає дивний камінь світлорит, з якого побудовано Світле місто – столицю…
Издательство: Твердиня

14 ноября 2016 г. 00:19

Дуже класна книга! Читайте, не звертаючи уваги на обкладинку - вас чекає захопливе епічне фентезі з масою пригод, війною проти заморського темного королівства, яскравою героїнею, яка росте над собою, і любовною лінією, яка чіпляє! Шкода що в Україні зараз видають так мало книг цього жанру, та ще й настільки вартісних.

ISBN: 978-617-517-217-9

Год издания: 2015

Язык: Украинский

328 с.

"Коронація слова - 2015": спеціальна відзнака від Дари Корній, Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі»

14 ноября 2016 г. 00:19