4,8

Этот выпуск издания "Мирового искусства" посвящён истории искусства Древнего Востока. Он охватывает огромный этап художественной культуры от времени формирования классового общества на рубеже 4-3…
Серия: Памятники мирового искусства
Издательство: Искусство

23 августа 2021 г. 00:19

5 Занурення в минуле

Коли починаєш читати цю грунтовну працю по мистецтву Давнього Сходу то здається, що автори наче переносять тебе у минулі часи, коли стародавні митці творили свої  геніальні шедеври. Під час прочитання тексту тебе постійно пренаправляють до ілюстрацій, яких в книжці нараховується понад трьохсот, тим самим створюють правильний образ об'єкту. Книжка має схеми палаців, пірамід та різноманітних храмів. Тема Єгипту розкрита найкраще. Інші передньоазійські країни розкриті меньш детальніше, але все одно після прочитаного можно скласти уяву проте, як розвивалася матеріальна культура Месопотамії, Фінікії, Ассирії та Ірану. Після ознайомлення з книжкою мені захотілося відвідати музеї Європи, щоб побачити ці всі шедеври в живу!

Год издания: 1968

Суперобложка, 456 стр.
Тираж: 72000 экз.
Формат: 62x94/8 (300x214 мм)

23 августа 2021 г. 00:19

5 Занурення в минуле