4,5

Книга воспоминаний Героя Советского Союза, заслуженного летчика СССР, профессора, генерал-полковника авиации Михаила Михайловича Громова о первых годах развития отечественного самолетостроения, о…
Издательство: Молодая гвардия

3 апреля 2018 г. 11:04

Історія про здобутки вітчизняних науковців завжди будуть актуальним читацьким надбанням! Розповідь про Михайла Михайловича Громова не стала виключенням - людина взірець авіації, яка встановила всесвітні рекорди за далечінню польоту, пропагуючи самовідданість та сувору дисципліну, відсутність нераціональних навиків (як на мене, яскраві надбання справжнього професіонала ). "... висновок один: психологічний курок, який завжди повинен бути зведений в людині для блискавичного "пострілу" в момент несподіванки...". Тоді для нього не буде несподіванок.

Год издания: 1986

Мягкая обложка, 192 стр.
Тираж: 150000 экз.
Формат: 84x108/32 (130х200 мм)

3 апреля 2018 г. 11:04