Під Украйни єднаймось прапор! Вибрані твори (сборник)

Іван Франко

До видання включено вибрані вірші, поеми, епічні та драматич ні твори видатного літератора, що виносяться на обов’язкове та самостійне вивчення за Програмою 12-річної загальноосвітньої школи з…
Серия: Бібліотека школяра
Издательство: Країна Мрій

8 декабря 2023 г. 17:20

Чи любовна лінія головна у цьому творі? На мою думку - ні. І більш важлива тут боротьба за права русинів, селян. А кохання - всього лиш елемент життя. Хоча, не можу заперечувати, що Регіна дивує мене найбільше. Безвольне створіння, зацьковане деспотом, що відмовилося від того, хто був безмежно закоханий у неї. І лиш через 10 років вона зрозуміла, що то було справжнє почуття. А тоді думала, що все зовсім звичайне і такого буде багато. Так, Євген був їй симпатичним. Але почуття до нього не були занадто сильними, щоб противитися волі тітки. Тільки у порівнянні став він їй достатньо милим. І добре, що через роки ця псведолюбов не збила його з правильної стежки служіння народу.

ISBN: 978-966-424-094-6

Год издания: 2009

Язык: украинский.
Формат: 84x108/32.
Переплет: интегральный - мягкий.
Кол-во страниц: 752.

Жанры:  Поэзия

Теги:

8 декабря 2023 г. 17:20

23 октября 2022 г. 21:31

3 Спойлер Сила в єдності — тільки тоді можна подолати ворога

Я читала цю повість ще в 2010 році, мені було 12 років, я була семикласницею і поклала цій книзі 3 з 5, вона мені дуже не сподобалася.

Тепер мені 24 роки, я перечитала вдруге, і моя думка змінилася: здається, я тоді не зрозуміла твір, для мене була нудною мова, якою писав Франко, і батальні сцени у 12 років — не моє. Я навіть призабула про що твір.

Через 12 років змінилася я, моє сприйняття. Мова: жива, проста, якою і говорили люди того часу, а це 1241 рік, захід України, цю мову я розумію. До того ж батальні сцени вдалися Франкові особливо добре: вони ефектні, лаконічні, трохи драматичні (особливо кінцівка), їх поглинаєш швидко. Та й саму повість я прочитала за 1 день.

Головних героїв у нас четверо: Захар Беркут – місцевий мудрець-знахар, який завжди знає що робити; Максим Беркут – син…