3,8

Idę w tango, nowa powieść Joanny Fabickiej, to pełna humoru, błyskotliwie opowiedziana historia Jadzi, trzydziestokilkuletniej kobiety po przejściach, a zarazem bezlitosny portret grajdołka z…
Издательство: W.A.B.

11 октября 2016 г. 11:56

Ще одна варіація такої собі Бріджит Джонс. А ще роман мені дещо нагадав книжки Катаржини Грохоля: в неї також була немолода покинута жіночка з дитиною. Але книжки Грохоля таки змушували мене якщо не сміятися, то посміхатися. Із "Шаленим танго" тсалося не так. "Істеричністю" тут могло пахнути не з боку гумору та іронії, а з боку дещо істеричної поведінки головної героїні. Інтриги не було, ще з перших глав я вже знала чим книга закінчиться. Прочитати і забути - ось моя оцінка.

ISBN: 978-8374145145

typ
papier

11 октября 2016 г. 11:56

4 ноября 2013 г. 15:56

Ядзя, покинута жінка, нещасна, не знає що робити і як жити далі. Від депресії рятується у компанії двог подружок і великої кількості алкоголю. І лише завдяки синові, розумному і на диво розважливому восьмирічному хлопчикові, знаходить в собі сили робити хоч щось. Їй обов'язково потрібно повернути собі повагу сина... Ципріян, танцюрист-мачо, колись відомий на всю Польщу, він купався в обожнюванні і оваціях. Сьогодні вже майже забутий і нікому не потрібний, на його місце прийшли нові молоді кумири глядачів... Вони зустрілися випадково, щоб змінити свої життя. І таки змінили, кардинально, хоча і не в ту сторону, в яку сподівалися. Історія не оригінальна, без претензій, але легка і достатньо захоплююча, з такою книжкою приємно провести дощовий осінній вечір.