8 июля 2021 г. 13:17

5 Як добра розмова з мудрішим наставником

Ця книга - ніби бесіда з наставником, якого я так і не зустріла у житті. Мудрим товаришем, який має досвід і говорить простими словами про складні речі.

У цій книжці зібрані поради: дещо ідеалістичні, подекуди наївні, але здебільшого правдиві і глибокі. Бо якби я мала друге життя, я би провела його на природі і все сказане у книжці «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця мало б для мене першочергову актуальність.

Мені близька ідея бути ближчими до своєї природи, власної суті. Прислухатися, куди тягне душа.

Моя лежить ближче до власного будинку, маленького садочку, землі і затишку. Тому мені близькі поради, що автор надає у цьому виданні.

Якщо ж ви людина 21 сторіччя і вилазки на природу для вас скоріше кара, аніж бажана необхідність, то ця книжка най почекає на доречніший час.

А всім…

15 февраля 2020 г. 12:33

5 Яка КНИГА!!!!

Це КНИГА! Настільки мудра, настільки глибока, духовна і благословенна, що коли її читаєш, відчуваєш, як на тебе опускається Божа благодать. Чесно кажучи, у мене мурашки бігли по шкірі, коли я її читала. Начебто прості думки, слова, поради, але за ними - глибинний досвід поколінь. Перечитую її, коли треба порада, коли важко на душі.

ami568

9 мая 2017 г. 15:04

5 Благие слова.

Читать эту книгу, как попить воды из чистого родника. Как вдохнуть чистый прохладный воздух. Как смотреть на облака. Ничего не навязывается, а предлагается. В таких книгах каждый раз вычитываешь то, что тебе необходимо именно СЕЙЧАС. 10 из 10.

14 мая 2015 г. 15:42

Сподобалась, багато чого вже знаєш, але нагадати собі, зайвий раз, не завадить.

26 марта 2015 г. 22:55

Прекрасна книга, усім рекомендую!

31 июля 2013 г. 15:56

Чимось нагадує "Анастасію" В.Мегре. Так само виникають серйозні підозри з приводу автентичності авторського тексту. Книга написана без жодного сюжету у вигляді безперервного ряду премудрих порад і настанов з приводу харчування, режиму дня, способу життя і т.п. Подається це все досить хаотично, постійно перескакуючи з теми на тему. Настанови, які обіцяють зробити Вас здоровими і щасливими базуються, нібито, на величезному життєвому досвіді карпатського довгожителя. Але виглядає наче автор просто зібрав до купи поради з популярних нині журналів про здоров’я і видав таку компіляцію прикриваючись чужим авторитетом. Будь-який лікар Вам скаже, що журнали а-ля "Бабушка", "Дєдушка", "Пантелеймон" і т.д. часто є дуже небезпечними, оскільки не базуються на якихось медичних знаннях, а лише на…