4,4

Заповіти 104-річного карпатського мудреця - як жити довго в здоров"ї, щасті і радості.
Издательство: Карпатська вежа

8 сентября 2021 г. 11:30

5 Важлива книжка

У 2013 році мені попалася книга Мирослав Дочинець про Андрія Ворона. Зібрані в ній висловлювання здалися настільки ємними, а мереживна манера письма настільки захопливою, що я сів і запоєм прочитав всю книгу, практично не знаючи української. Потім був "Вічник" - дивно глибокий твір, з приголомшливо багатою мовою. Автор чудово модифікував і вмонтував в роман спогади і заповіді столітнього старця з першого твору, які дуже по-домашньому, зсередини, і по-новому розкривали побут, вірування, інтереси древніх слов'ян, і, головне, вручали в дар якусь первозданну мудрість, взяту , здавалося, прямо у матінки-Землі. Однак, ця штучка потрапила мені російською мовою і, читаючи її, я розумів, як втрачає текст в перекладі. І справа навіть не в тому, що перекладачеві не вистачає вокабуляра, суть…

ISBN: 966-8269-17-9

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Кураторы

8 сентября 2021 г. 11:30

5 Важлива книжка

8 июля 2021 г. 13:17

5 Як добра розмова з мудрішим наставником

Ця книга - ніби бесіда з наставником, якого я так і не зустріла у житті. Мудрим товаришем, який має досвід і говорить простими словами про складні речі.

У цій книжці зібрані поради: дещо ідеалістичні, подекуди наївні, але здебільшого правдиві і глибокі. Бо якби я мала друге життя, я би провела його на природі і все сказане у книжці «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця мало б для мене першочергову актуальність.

Мені близька ідея бути ближчими до своєї природи, власної суті. Прислухатися, куди тягне душа.

Моя лежить ближче до власного будинку, маленького садочку, землі і затишку. Тому мені близькі поради, що автор надає у цьому виданні.

Якщо ж ви людина 21 сторіччя і вилазки на природу для вас скоріше кара, аніж бажана необхідність, то ця книжка най почекає на доречніший час.

А всім…