3,5

Издательство: «Клуб Семейного Досуга»

31 марта 2020 г. 20:41

Получила книгу в довесок к большому заказу, особых надежд не питала на ее счет, но... История оказалась очень интересной. Автор легко, доступно и очень открыто рассказывает о своей жизни. Складывается впечатление, что ты сидишь рядом и общаешься с ним, как со старым знакомым или даже хорошим другом. После прочтения осталось приятное послевкусие и желание познакомиться и с другими произведениями писателя.

Книжка отримала схвальні відгуки від знаних літераторів!

«Якщо любов — це матадор», як стверджує автор, то всім нам ще дістанеться шпагою в бік, усіх нас чекають іще захопливі й безнадійні бої на виживання — без особливого сподівання на перемогу, проте й без надмірного скепсису.
«Історія, яку автор переповідає, стосується саме таких щоденних, виснажливих і неймовірно солодких боїв за свою любов або зі своєю любов`ю — залежно від того, кого справді вважати матадором», — пише про цей твір Сергій Жадан.

ISBN: 978-966-14-5795-8

Год издания: 2013

Язык: Украинский

31 марта 2020 г. 20:41

13 января 2016 г. 01:09

5 Захоплива життєва історія

Цей твір та манера висловлювання говорить лише про одне:" Автор, як кажуть, на короткій нозі із читачем НАШОГО покоління"! Настільки грайливо та інтригуюче описані моменти, проблеми та переживання,що, читаючи, іноді, впізнаєш себе та свої уподобання. Історія життєво доцільна, завершена та по-доброму, зичлива для багатьох!