4,3

«Моя Європа» - спільний проект Юрія Андруховича (есе «Центрально-східна ревізія») та Анджея Стасюка (есе «Корабельний щоденник»).
Ці «два есеї про найдивнішу частину світу» можна читати як…
Издательство: ВНТЛ-Класика

22 апреля 2018 г. 17:06

Ці двоє (Стасюк і Андрухович) - моя літературна слабкість, а тут вони ще й під однією обкладинкою! Найулюбленіший польський і найулюбленіший український письменники... Тож їх спільна книжка "Моя Європа" просто не могла не справити на мене сильного враження. Той випадок, коли книга здатна не лише подарувати насолоду від читання, естетичне задоволення від тексту, а й вплинути на формування світогляду! До книги увійшли есей "Центрально-східна ревізія" Андруховича і есей "Корабельний щоденник" Стасюка. Обидва есеї дуже глибокі, змістовні і колоритні, об'єднані спільною темою перебування в особливому середовищі - географічному, культурному, історичному, - в середовищі центрально- і східно-європейському.

Анджей Стасюк
Корабельний щоденник 5