Майстер корабля. Вершники (сборник)

Юрій Яновський - Майстер корабля. Вершники (сборник)

До книжки увійшли відомі твори кеперевершеного майстра української прози Юрія Яновського. «Майстер корабля» —…
Издательство: БАО

Лучшая рецензия

Princess_book

11 ноября 2021 г. 19:58

2.5 Дожити до глибокої старості я раджу всім. Тільки не несіть із собою недуг.

Очередное произведение, которое задали по украинской литературе ."Майстер корабля "читался очень тяжело ,несмотря на то что, роман небольшой .

Сюжет .Главный герой То-Ма-Ки рассказывает историю из своей молодости, во время…

ISBN: 978-966-338-770-3

Год издания: 2007

Язык: Украинский

1. Довгий час критики в радянську добу не могли визначитись із жанром книги.
2. Яновський описав свою епоху з погляду людини через 50 років.
3. Вважають, що прототипом головного героя є сам Довженко. На захист цієї думки латзнавці зазначають, що прототипом синів , та самого листування були сини Довженка.
4. Переважно вся кількість персонажів із книги є прототипами сучасників Яновського.
5. У книзі не має точної характеристики місця подій. Місце у Яновського фігурує просто як Місто, Республіка, Море. Але за топографічними, культурологічними, історіографічними та інш ознаками можна визначити, що мова йде про Одесу, Україну та Чорне море. Саме за цей "уявний світ" засуджували Яновського.
6. "Майстер корабля" - перший мариністичний роман, і перший роман, який оспівував кіномистецтво.
7. Яновський, попри детального опису моря ніколи його не бачив.
8. Його улюблений письменник - Джозеф Конрад надихнув його на мариністичні сюжети.

Кураторы

Я представляю интересы автора этой книги