У голові Шерлока Голмса. Том 1: "Справа скандального квитка

Сіріл ЛьєронБеруа Даан

4,9

Звичайний медичний огляд доктора Вотсона обернувся на дещо значно більше.
Загадковий порошок на одязі й вельми дивний театральний квиток наводять Шерлока Голмса на думку, що пацієнт — не єдина…
Издательство: Nashaidea

31 мая 2021 г. 16:06

5 Каждая деталь тщательно продумана

Фантастический! Выдающийся  Sherlock Holmes! Произведение истинного искусства. Каждая деталь тщательно продумана, каждое слово тщательно взвешено, чтобы составить единое целое.

Я не только скользила глазами по страницам, но и действительно внимательно изучила всю картину, прежде чем переходить к следующей странице. Вероятно, каждый раз, когда я буду перечитывать комикс, то буду видеть новые подробности, которых не видела в прошлый раз. Это заставляет меня, как читателя, становиться более вовлеченной, а не просто оставаться пассивным зрителем.

Это прекрасно. Это умно. Это оригинально. Я с радостью погружалась в дымную эпоху с экзотическими нотками, по стопам самого популярного литературного дуэта.

ISBN: 9786177678556

31 мая 2021 г. 16:06

5 Каждая деталь тщательно продумана

18 мая 2021 г. 18:41

5 Це чудово

Ще одна справа Шерлока Голмса. От тільки цього разу немає звичного оповідача Ватсона (ні, він тоє, але тепер історію розкаже нам не він) та й автор "не той".

"У голові Шерлока Голмса. Справа скандального квитка" - це смілива спроба показати розкриття справи зсередини. Тут немає "Як він це робить?" від доктора Ватсона та таємничості містера Голмса. Все на долоні, голова Шерлока у розрізі. В прямому значенні.

Треба бути дуже сміливим, щоб, не будучи Артуром Конан Дойлем, написати злочинну історію з Шерлоком Голмсом. А що, якщо це ще й комікс? Подвійна відповідальність. Сіріл Льєрон і Венуа Даан не злякались і змогли це зробити.

"Справа зниклого квитка" - надзвичайно, неймовірно коротка. Ах, перший том закінчився на найцікавішому місці, а я не дуже схожа на генія дедукції і хто за цим всім…