Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях

Марк ЛивинІлля Полудьонний

4,4

ПРО КНИЖКУ
Розум: та все добре! У тебе є робота, дах над головою, їжа і друзі. Емоції: щось так тоскно.

Якщо ви переживали схоже й не могли втямити, у чому річ — ця книжка для вас. У ній…
Издательство: Наш Формат

30 июля 2021 г. 17:57

П'ЯТЬ ПРИЧИН ПРОЧИТАТИ "ПРОСТИМИ СЛОВАМИ"

1. Книга виправдовує назву! Навіть якщо вам зараз бракує сил сконцентруватися, можна читати про одну емоцію за раз (усього автори розглянули 20 емоцій). Написано змістовно, але коротко і легко.

2. Автори не тільки супроводжують свої тексти посиланнями на першоджерела, як це робиться у серйозних роботах. Вони наводять приклади з художньої літератури та фільмів, де та чи інша емоція проявлена виразно, пропонують невеличкі вправи для контролю власних емоцій і розповідають особисті історії.

3. Ви можете знайти щось нове. Навіть подана у книзі диференціація емоцій може наштовхнути на нові шляхи розуміння себе. Наприклад, я не могла розпізнати окремо образу і гнів, отримані одночасно в одній ситуації. Тепер, думаю, зможу.

4. Книга вийшла цього року, тож…

ISBN: 978-617-7866-60-1

Год издания: 2020

Язык: Украинский

30 июля 2021 г. 17:57

П'ЯТЬ ПРИЧИН ПРОЧИТАТИ "ПРОСТИМИ СЛОВАМИ"

4. Книга вийшла цього року, тож…

19 августа 2021 г. 10:17

2 Простыми словами, или "Психологи" 21 века

Взяла эту книгу в библиотеке, думала, что она мне поможет разобраться в своих мыслях, но по итогу я только и делала, что разрывалась между желанием закрыть книгу или всё же дочитать и понять, ради чего всё было. Приведу яркие примеры того, что мне очень не понравилось. 1. Авторы, судя по всему, считают, что если через 3 предложения будут вставлять слова "айфон", "ок", "бляха" (что вообще не допустимо в книге, как научно-популярного, так и художественного жанра), "ничё", "кайф" и т.д., то будут казаться интересными молодыми людьми современности. На самом деле это читается с трудом и хочется крикнуть: "Да хватит, мы и так поняли, что у вас айфоны последней модели, можно ближе к сути?!". 2. Десятая глава про ненависть чего стоит. Два психолога на протяжении всей главы говорят нам, что…