15 июня 2021 г. 23:19

5 Рок-н-рол, це ти, який ти є, і відсутність сорому за це

Ціла книга, присвячена рок-н-ролу, що може бути ліпшим для фаната жанру. Лише книга про рок-н-рол, написана музикантом... І це дійсно відчувається, при чому не тільки в усіх тих музичних фішках, про які звичайний слухач може навіть не здогадуватись. Це відчувається в манері письма, у всіх тих епітетах, зворотах та порівняннях, які ставали музикою для очей та душі...

Луцький музичний гурт, що колись збирав стадіони, зараз переживає не найліпші часи. Вони збираються з силами, щоб зробити ще один ривок - записати новий альбом. Але навіть імениті музиканти, перш за все, звичайні люди, у їхніх життях теж бувають чорні смуги, просто фани не завжди звертають на це увагу. От і в кар'єрі гурту "Дерти Лаха" наступає найчорніший тиждень за всі тринадцять років їхнього існування.

Книга має сім…

zadnipriana

9 мая 2021 г. 10:52

Читаючи цю книгу, я грішним ділом, першу сотню сторінок думала, що це історія справжнього гурту.

А що?

В українській музиці я не надто обізнана; музичних гуртів і виконавців у нас багато, і мене не здивував навіть той факт, що назву "Дерти Лаха" я ніде не чула.

Лише коли дочитала, що вони були на розігріві у Depeche Mode, я запідозрила щось нечисте і повернулась до передмови.

Талановито. Талановито, глибоко і захопливо написаний роман, що має власну атмосферу, чітко виражені голоси та яскраві історії кожного персонажа. Текст, який, по-чесному приємно читати! Насичений музикою, піснями та особистими драмами, глибокими метафорами та до мурах справжніми історіями.

Сторінки, до яких хочеться повертатися. І ніби нічого особливого — присмак пригніченості та втоми відчувається в загальній історії…