4,1

Сергій Драмарецький — успішний лікар-гінеколог і улюбленець жінок. Він романтичний і прагматичний водночас, любить джаз, грає на гітарі, має власну позицію щодо еволюції статей та ролі Бога у світі,…
Издательство: КСД

29 мая 2022 г. 00:50

2.5 Щось дивне

Сергій Драмарецький — кращій лікар-гінеколог у місті. Романтик і улюблениць жінок. Його дівчина Вікторія у аварії втратила їхню ще не народжену дитину і пам'ять про стосунки. Зможе Сергій повернути кохання Віки? Мучила я цю книгу довго. Гарна обкладинка, гарний початок...а далі пішло, як пішло.Дуже багато деталей, які непотрібні у цій історії.  Дивна хронологія, я просто не розуміла про який час кажется. Дуже багато Львівського діалекту. Я розумію, що дійство відбувається в цьому регіоні. Та треба хоч десь у початку книзі попереджати про це. Чи робити більше бібліографічних посилань.Починаючи з половини книги я просто читала між строками. І якщо читати так, то навіть нічого так. Останні розділи мені сподобались. Вони були саме такими, якими я б хотіла бачити їх протягом усієї історії.

ISBN: 978-617-12-8119-6

Год издания: 2020