4,4

Перед самим Великоднем на полі трагічно гине вагітна Гапія, залишаючи після себе велику таємницю свого серця. Її убита горем мати Юстина робить дві ляльки для залицяльників доньки, щоб покарати…
Серия: Українська сучасна література
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

24 марта 2021 г. 12:56

5 Чому на книзі не зазначено вікову категорію?

Загалом книга мені сподобалась. Проте чому 4.5, а не 5? Справа в тому, що спочатку мені не дуже подобалася розповідь. Знаєте, якось не подобалося читати про те, як жінка розповідає, що її чоловік дуже любить її груди. Ще й діалектизмів багато. Проте далі... Далі мене захопило, навіть дуже. Таємниця на таємниці... Однак я б додала, що це не просто роман про кохання, а МІСТИЧНИЙ роман про кохання. Також не сподобалася те, що тут нема рейтингу. Я б додала хоча б 16+, адже тут розповідають і про інтимні речі, і про самогубство. Тож беріть це до уваги!!

Источник

ISBN: 978-617-12-7456-3

Год издания: 2020

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 240
Формат: 84х108/32
Наклад: 3000 прим.
На обкладинці використано ілюстрацію Станіслави Пляс.

Спеціальна відзнака «Вибір видавця» конкурсу «Коронація слова-2019»

Спеціальна відзнака від Ольги Бондар за відверте та зворушливе висвітлення соціальної проблеми в романі у конкурсі «Коронація слова-2019»

Номинант: 2020 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для взрослых)

24 марта 2021 г. 12:56

5 Чому на книзі не зазначено вікову категорію?

Источник

14 мая 2020 г. 23:48

Вирішила придбати книгу, бо дуже вже мене зацікавила анотація, окрім того я завжди не проти ознайомитися з новим для себе автором.

І ось прочитана остання сторінка... Чомусь не надто вразило. Наче історія не погана, а не зачепило. Може не вистачило  таємниць та інтриг? До того ж важко читається через колоритну мову героїв, багато діалектизмів та застарілих слів.Є якась схожість з "Солодкою Дарусею" Матіос. Адже в обох творах показано, як  радянська влада калічила людські долі.