4,5

14-літній Калум мріє стати кіносценаристом, але не дуже вірить, що це можливо у його маленькому містечку. Аж тут тато приводить додому свою нову дівчину і її сина. Виявляється, геть непросто вжитися…
Серия: Книги для підлітків
Издательство: ВСЛ

Nina_M

12 марта 2022 г. 18:44

Чудова підліткова книга про важливі проблеми, з якими стикаються учорашні діти:

1. Як повірити в себе.

2. Що таке гарно і що таке погано.

3. Як прийняти людей такими, якими вони є.

4. Як перебороти в собі егоїзм.

5. Як навчитися довіряти.

6. Який він - справжній друг.

7. Як не потрапити під вплив інших.

8. Як це - бути інакшим...

І ще сотні таких "як".

Книжка, яку б варто читати й обговорювати в школі, бо:

1) книжка цікава, а отже, можна на її прикладі показати, що читати - це круто;

2) через призму світогляду героїв можна побачити, як слід чи не слід чинити, а також показати підліткам, що їхні проблеми можна вирішити, бо хтось для себе це вже зробив.

Обов'язково пораджу цю книгу своїм учням та іншим підліткам.

ISBN: 978-617-679-758-6

Nina_M

12 марта 2022 г. 18:44

Чудова підліткова книга про важливі проблеми, з якими стикаються учорашні діти:

1. Як повірити в себе.

2. Що таке гарно і що таке погано.

3. Як прийняти людей такими, якими вони є.

4. Як перебороти в собі егоїзм.

5. Як навчитися довіряти.

6. Який він - справжній друг.

7. Як не потрапити під вплив інших.

8. Як це - бути інакшим...

І ще сотні таких "як".

Книжка, яку б варто читати й обговорювати в школі, бо:

1) книжка цікава, а отже, можна на її прикладі показати, що читати - це круто;

Обов'язково пораджу цю книгу своїм учням та іншим підліткам.

kallisto_kyiv

27 августа 2020 г. 21:49

Хоч я і бачила в анотації, що ця книжка для підлітків, але все ж обкладинка мене дуже вабила, і я її таки купила. І так, книжка виявилася таки для підлітків :) Читала в ел. вигляді, купила на сайті ВСЛ.

Хлопчик Калум живе лише з татом. Його друзі - та сама погана компанія в школі, яка до всіх чіпляється і булить слабаків. Тато щось там продає і не буває вдома по кілька днів. В школу приходить новий хлопчик Сергій, який одразу стає об'єктом знущань. І як же дивується Калум, коли бачить через кілька днів Сергія в себе вдома. І не як гостя, а як нового члена сім'ї. Калум ображений і обурений, він звик бути сам, звик снідати пластівцями і не їсти по кілька днів, звик чіплятися до всіх з друзями. Хоча в душі він інший - він хоче бути режисером і писати сценарії, сумує за мамою.

Хоча книжка і…