4,2

«Львів. Шоколад. Кам’яниці» — збірка, яка привідкриє таємниці історії творення галицької столиці. Це десять зворушливих оповідань від знаних письменниць, овіяні романтикою та чарами міста, де колись…
Серия: Львівська серія
Издательство: КСД

19 ноября 2023 г. 15:21

5 Але Львів - то є Львів...

"Львів, шоколад, кам'яниці" - це оберемок цікавих загадкових історій про любов, шоколад та ... Львів. Чарівне місто завжди приваблює своєю неймовірною красою давніх споруд - палаців, замків, кам'яниць; містичними легендами про кохання та історію старого міста левів.
Оповідання немов огортають тебе теплою ковдрою почуттів, ароматом гарячого шоколаду з шафраном та корицею, відчуттям спокою, любові та приємних спогадів.

ISBN: 978-617-12-7638-3

Год издания: 2020

Язык: Украинский

Обкладинка - палітурка
Сторінок - 256
Формат - 135х205 мм

19 ноября 2023 г. 15:21

5 Але Львів - то є Львів...

7 мая 2023 г. 22:38

5 Смачна книга

Дуже затишна, осіння книга, яку об'єднують такі елементи:

1) місце дії оповідань - Львів (в деяких - сучасний, в деяких - 19, 20 століття)

2) шоколад - герої можуть вживати це слово, це може бути як прикмета героя, або ж оповідання може бути побудоване взагалі на шоколадному елементі

3) кам'яниці - місце дії оповідань: старі або ж сучасні кам' яниці Львова, також у оповіданнях це слово зустрічається

Це 10 теплих і загадкових оповідань від сучасних 10 українських авторок. Чесно, я в захваті. Це та книга, яку можна читати осінніми вечорами під пледом; та книга, яка дарує позитив, посмішку, приємні емоції, хороший настрій. Оповідання наповнені містичним ореолом: в дусі легенд, привидів, духів, історичних таємниць. Навіть шрифт книги не чорний простий, а темно-синій, все зроблено по-особливому.…