3,8

У липні 2018 року минає 100 років з часу одруження геніального іспанського художника Пабло Пікассо та відомої балерини, українки з Ніжина, Ольги Хохлової. Повість «Ольга, дружина Пікассо» — перша в…
Серия: Доросла серія
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

4 января 2020 г. 13:27

4 Повість - Біографія

Живопис – це поезія, він завжди пишеться віршами з пластичними римами, це не проза. Пластичні рими – це форми, суголосні одна з одною, або з навколишнім простором, інколи – навіть зі своєю символікою.

Доволі цікавою виявилася книга. Не чекала такого повороту подій. Чуттєво, з елементами інтерв’ю – авторка віднаходить слова, щоб зачепити «за живе» читача.

І таки знайомить спочатку з дитинством та походженням Ольги. Скажу щиро, я багацько такого не знала. І мені було справді цікаво.

Хоча біографій не люблю, тут насправді ВСЕ гармоніює. І таки залишає приємний слід у пам’яті. І головне. Кінець не залишить байдужим жодного.

П.С. Браво авторові і видавництву!!!!

Пабло – геній. Вона дружина генія. Все. У кожного своя роль. Бо інші ролі вже давно розібрано.

Ольга, дружина Пікассо, повесть

стр. 4-157

ISBN: 978-617-585-148-7

Год издания: 2018

4 января 2020 г. 13:27

4 Повість - Біографія

П.С. Браво авторові і видавництву!!!!