«Воля: The Wіll» — серія українських фантастичних графічних романів у жанрі альтернативної історії та дизельпанку, події яких розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1917—1920-х років. За…
Серия: Воля
Издательство: Asgardian Comics, Ugar Production

2 августа 2019 г. 21:33

4 Комікс "Воля" - це новітній взгляд на історію України!

Дуже часто я натикався на рекламу цього коміксу, але якось до придбання руки не доходили. І ось на мій День Народження я нарешті наважився; і залишився задоволеним. Комікс має дуже гарне оформлення, цікаву стімпанк стилістику, доволі цікавий та смішний сюжет (мені дуже сподобався кагхтавий Ленін) і, що найголовніше, головних героїв, що існували у нашії історії, героїв свого часу, що брали участь у створенні Української Держави. В перервах між главами нам розповідають їх історій, а також про винаходи, що допомагали українцям. Все це розповідаються коротко, проте дуже гарно.

На мою думку, це один з найкращих українських оригінальних коміксів!

Велика дяка художникам і авторам коміксу!

ISBN: 978-966-1517-52-2

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Наклад: 2000 прим.
Тип обкладинки: тверда
Формат: 60x90/8 (297x210 мм)
Сторінок: 56

2 августа 2019 г. 21:33

4 Комікс "Воля" - це новітній взгляд на історію України!

На мою думку, це один з найкращих українських оригінальних коміксів!

Велика дяка художникам і авторам коміксу!

11 августа 2017 г. 23:13

Перший український комікс «ВОЛЯ: The Will» - мікс стім-панку, фантастики, фентезі та жахів. Україна у 1918 році утримує свої кордони та самостверджується як одна із передових держав під командуванням гетьмана Павла Скоропадського. Крута альтернативна історія, дивовижні пригоди, здібності та чини таких видатних українських діячів як Михайло Грушевський, Ігор Сікорський, Володимир Вернадський, Симон Петлюра. Але й тут вороги не дають спокійно жити. Для того, щоб перемогти, вони вдаються навіть до магії та окультизму. Що ж чекає на нас попереду? Дізнаємося вже із наступних випусків.