4,1

Гуцульщина у Франкових оповіданнях зображена своєрідно. Не етнографізм, не любовна тематика чи екзотика природи, а соціальні, психологічні та філософські проблеми цікавлять письменника. Тут…
Издательство: Discursus

9 августа 2016 г. 20:21

Повчальне оповідання: коротке, а яке ж змістовне! У житті людському не буває випадковостей, ніщо не трапляється з нічого. Одна історія з дитинства може осявати весь життєвий шлях чоловіка. Те, що, здавалося, було лише терном у нозі, вкололо в саме серце, змінило людське єство. Як важливо завжди бути уважним до себе: до своїх думок, слів, учинків! Наскільки менше було б у світі зла, якби люди пам'ятали про це. "Терен у нозі" - оповідання корисне для прочитання як у юному, так і поважному віці. Раджу кожному прочитати цей твір. Упевнена, він не залишить вас байдужим.

ISBN: 978-617-7236-65-7

Год издания: 2016